Penis Boyu ve Kalınlığı Kadınlar İçin Önemi

 

Konumuz evet penis kalınlığı ve büyük mü yoksa küçük mü sorusu malumunuz herkesin aklında bir çok korkuya ve cesaretsizliğe yol açmış bir konu olduğu için burada sizleri bilgimiz dahilinde aydınlatmaya çalışacağız.

Dünya genelinde kabul görmüş penis boyutu 13 cm dir. Kalınlığı ise 3 ila 4 cm dir. Bu boyut her kadın için aslında ideal boyutu karşılamaktadır. Ve ideal cinsel birleşimde bu boyutlarla karşınızdaki partnerinizi en ideal şekilde tatmin edebilirsiniz.

Şimdi bir çok insanın ve kadının yanılgıya düştüğü olay şudur büyük penisin daha çok zevk verdiğini düşünen bir çok kadın dahi olabilir bunlar cahil ve deneyimsizlikten başka bir şey değildir. Cinsellikte kadınları tatmin edebilmeniz için ilk önce partnerinizle ten uyumunuz olup olmadığını deneyimleyebilirsiniz, bunun haricinde aşağıda sizler için kadını tatminsizlik veren duyguları sıraladık.

Kadınları Tatminsizlik Durumları Nelerdir?

  • Cinsel deneyiminizde çok performanslı olmalısınız. Performans yoksa penisiniz ne kadar büyük olursa olsun bu karşınızdaki partnerinizi tatmin etmeyecektir.
  • Cinsel olarak karlşınızdaki kadın sizi arzulamıyor ise penisiniz ne kadar büyük veya küçük olsun onu tatmin edemezsiniz.
  • Cinsel birleşimde farklı deneyimleri ve ona istek uyandıran dokunuşlarla tahrik edemiyorsanız ve birbirinizle ten uyumunuz yoksa karşınızdaki kadın tatmin olmayacaktır.

Bu anlattıklarımız penis boyu veya kalınlığı ile alakası yoktur. Cinsellik penis boyunu sorun yapan kişiler cinsellikten genelde anlamayan kişilerdir,

Büyük Penis Boyu Zorlukları

  • Penis boyu büyüdükçe kan akışına vucut yetişemediği için serleşmede sorun oluşturur.
  • Büyük penis kadın vajinası için de cinsel deneyim sonrası kasık ağrılarına neden olduğu için bilinçli kadınlar genelde büyük penisli erkeklerle cinsellik deneyim yaşamaktan bile kaçınırlar.
  • Büyük penisler kadınların vajinalarını zamanla esnekleştireceği ve sarkma düşüncesi olacağından bilinçli kadınlar genelde büyük penisli erkeklerden kaçınırlar.
  • Penis boyutu büyük olduğunda her pozisyonda cinsel deneyim yaşayamama gibi erkekte sorunlarda oluşur.

Burada büyük penisin düşünüldüğü gibi çokta mükemmel bir organ olmayacağını anlıyoruz.

Neden İnsanlar Penis Boyu ve Kalınlığını Takıntı Yaparlar?

Penis boyu sadece bir üreme organımız olduğu gibi insanlara farklı duyguları yaşatan bir organdır. Bu yüzden yüzyıllardır erkekler bu organımıza bütün organlarına değer verdiğinden daha fazla önem vermektedir. Hal böyle oluncada kendini farklı veya güç semboli olarak gösterebilme çabası geçmişten günümüze gelen bir sembol olmuştur. Aslında büyüklük veya küçüklük sadece bizlerin bilinç altına yerleştirilmiş bir duygudan başka bir şey değildir.

Cinsellik Hakkında Tüyolar

Cinsellikte başarılı olmak isteyenler için onlara vereceğimiz en büyük tiyolardan bir tanesi spordur, spor yaptığınız müddetçe boy ve kalınlığın hiçbir önemi olmadığına şahit olabileceksibniz. Fazla kilolarınız varsa o kilolarınızdan kurtulun sağlıklı beslenin sağlıklı yaşayın. Bu tüyolar neticesinde emin olun sizleri güzel cinsel deneyimler beklemektedir. Tembel insanı kimse sevmediği gibi cinselliktede tembellik değil hareketlilik gerektiğini hiçbir zaman unutmayın.